Lázně

LÁZNĚ


Lázně Čeladná - Beskydské rehabilitační centrum


REHABILITACE V SRDCI BESKYD

Rehabilitační centrum Čeladná naleznete v malebném lesoparku na úpatí Ondřejníku. Díky mimořádně příznivým klimatickým podmínkám a vysoké úrovni rehabilitační péče je tento odborný léčebný ústav vyhledávaným zařízením pro rekonvalescenci. Ať již máte nárok na pobyt po operaci nebo si chcete užít jedinečnou atmosféru těchto bývalých lázní, Rehabilitační centrum Čeladná vás překvapí širokou nabídkou léčebných procedur i zájmových aktivit v centru a okolí.

Beskydské rehabilitační centrum v Čeladné je odborný léčebný ústav (OLÚ) se zaměřením na léčbu pohybového, oběhového a nervového ústrojí. Patří do sítě zdravotnických zařízení ČR a zdejší léčebné pobyty jsou hrazeny všemi zdravotními pojišťovnami.

  • LÉČBA HRAZENÁ ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI
  • POBYTY PRO SAMOPLÁTCE
  • POLARIUM
  • TERAPIE TMOU
Lázně Čeladná

Lázně Karlova Studánka


Horské lázně Karlova Studánka

Lázně obklopené horskou přírodou se pyšní nejčistším vzduchem ve střední Evropě, celkovou atmosféru dotváří roubené lázeňské budovy.

V malebném údolí jesenických hor, chráněna před západními větry samotným Pradědem (nejvyšší hora Moravy - 1492 m.n.m.), leží půvabná obec Karlova Studánka.

Pro svoji jedinečnou polohu a léčivé klima je Karlova Studánka ideálním místem pro lázeňskou léčbu onemocnění dýchacích cest. Klimatická měření dokládají, že je zde nejčistší vzduch ve střední Evropě. Ubytování pro lázeňské hosty poskytuje 7 lázeňských léčebných domů. V budově Letních lázní vybudovaly lázně pro návštěvníky nový bazén s termální vodou teplou 32 – 34 °C a s celou řadou vodoléčebných atrakcí. Vedle bazénu je zde nevšední atrakcí také tepidarium.

Lázně Karlova Studánka

Lázně Darkov


Jsme předním lázeňským a rehabilitačním zařízením v České republice a jedny nejstarších jodových lázní v Evropě. Celosvětově známí jsme také díky využití přírodní léčivé vody jodobromové solanky.

Specializujeme se na léčbu pohybového, nervového a oběhového ústrojí, na nemoci kožní a gynekologické. Kromě stavů po úrazech, operacích a cévních mozkových příhodách se zde úspěšně léčí také popáleniny.

Náš lázeňský komplex se nachází v městě Karviná na severovýchodě České republiky. Tvoří je 2 léčebná zařízení: Historické Lázně Darkov a Rehabilitační sanatorium vzdálených od sebe 5 kilometrů.

Lázně Darkov

Lázně Klimkovice


MODERNÍ LÁZNĚ A NEUROREHABILITAČNÍ CENTRUM

Poskytujeme léčebně-rehabilitační péči dospělým i dětským klientům trpícím spektrem nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických onemocnění, onemocnění oběhového systému a poruch látkové výměny. Jsme republikovou špičkou působící na poli včasné rehabilitace po výměně velkých kloubů (TEP).

S velkými úspěchy a skvělými výsledky se můžeme chlubit v oblasti léčby neurologických deficitů vzniklých v důsledku cevní mozkové příhody, dětské mozkové obrny, traumatického poškození mozku, pooperačních komplikací a úrazů. V návaznosti na potřeby těchto klientů bylo vybudováno samostatné neurorehabilitační pracoviště, nabízející široké spektrum terapií, které dokáží pozitivně ovlivnit celkový stav klienta.

Lázně Klimkovice

Lázně Luhačovice


Krásné, malebné a léčivé v každé roční době…

Luhačovice vás okouzlí rozmanitou architekturou, krásným okolím a všudypřítomnou zelení. Přijeďte k nám a poznejte jejich rozmanitost.

Lázeňské město leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Okolní příroda je panensky nedotčená a otevírá svou náruč každému, kdo do Luhačovic zavítá.

Unikátní léčivé prameny činí z Luhačovic špičkové léčebné lázně v celoevropském měřítku. Jsme specialisty na lázeňskou léčbu onemocnění dýchacích cest. Nejznámějším léčivým pramenem je Vincentka. Její účinek z pramene je ovšem nenahraditelný.

Lázně Luhačovice jsou jedinečné v každém ročním období. Ať už se k nám vydáte na dovolenou či u nás podstoupíte špičkovou lázeňskou léčbu, pomůžeme vám zapomenout na starosti všedních dnů. U nás si skutečně odpočinete.

Lázně Luhačovice