O nás

Medica Group

O NÁS


Medica Group – naše společnost tvoří ve vzájemné podpoře celorepublikovou síť nestátních zdravotnických zařízení, lékařských ambulancí, laboratoří, lázeňských a rehabilitačních zařízení poskytující zdravotně lékařské služby.

Pro naše klienty a partnery zajišťuje společnost Medica Group komplexně nadstandartní prémiovou zdravotní péči a spolu s ní cílené preventivní programy napříč širokým spektrem zdravotně lékařských služeb ve všech klíčových medicínských oblastech.

Naším standardem je odborné ošetření na nejvyšší úrovni ve vybraných ambulancích, na pracovištích zdravotnických zařízení a vybraných klinikách ve vzájemné spolupráci pro maximální ochranu a prevenci zdraví, lepší fyzickou a zdravotní kondici.

Od přesně cílené prevence, diagnostiky, ambulantní odborné péče až po hospitalizaci a následnou rehabilitaci se o vás postará vynikající tým specialistů ve spolupráci s Medica Group.

Veškerou koordinaci a organizaci potřebné zdravotní péče v našich smluvních zařízeních zajišťujeme v klientem vybraném termínu, bez ztráty času a dlouhodobého čekání tak, abychom vám umožnili provedení vyšetření v nejkratším možném čase, kdy termín s vámi ochotně domluví naši zaměstnanci.

Důraz je vždy kladen na maximální komfort, osobní přístup a soukromí každého klienta, spolu s tím plyne mnoho dalších výhod klubového členství.

NAPIŠTE NÁM