O nás

Medica Group

O NÁS


Společnost Medica Group s.r.o. ve své podstatě představuje síť spolupracujících a vzájemně se podporujících zdravotnických zařízení, lékařských ambulancí, laboratoří, lázeňských a rehabilitačních zařízení poskytující zdravotní a sociální služby. Vlastní spolupráce mezi zdravotnickými zařízení probíhá na několika úrovních.

Základem spolupráce je virtuální holdingového sdružení, které bude společně hájit zájmy svých členů, poskytovat právní poradenství, pomoc při jednáni s úřady, zdravotními pojišťovnami. Takto vzniklé sdružení samostatných zdravotnických zařízení má výrazně větší potenciál v jednání vůči plátcům zdravotní péče a dalším institucím.

Další úrovní spolupráce zainteresovaných zdravotnických zařízení je pro klienty a partnery zajištění širokého spektra nadstandartní a prémiové zdravotní péči, cílených preventivních zdravotních programů a to napříč širokým spektrem zdravotnických odborností.

Naším standardem je zajistit našim klientům ošetření a vyšetření na nejvyšší úrovni ve vybraných zdravotnických zařízeních a ve vzájemné spolupráci s cílem zlepšit výsledný zdravotní stav.

Veškerou koordinaci a organizaci potřebné zdravotní péče v našich smluvních zařízeních se snažíme realizovat v časném termínu, s minimálním čekáním a snahou o osobní přístup a maximální soukromí.

Pro jednotlivé typy členství a formy spolupráce dále nabízíme a v průběhu času budeme ve spolupráci s partnery dále rozšiřovat spektrum benefitů a slev, jak na zdravotnické produkty, zdravotnické přístroje, zdravotnický materiál, potravinové doplňky a další specializované služby, tak na široké spektrum nezdravotnických produktů a služeb(např. slevy na nákup vozidel, hotelové služby, pobyty a na řadu dalších). Součásti webu medicagroup.cz je postupně doplňovaný katalog zdravotnických zařízeních a dalších subjektů pohybujících se ve zdravotnickém prostředí.

NAPIŠTE NÁM