Rehabilitace

REHABILITACE


OK Rehabilitace


Společnost OK REHABILITACE s.r.o. provozuje neustále se rozvíjející síť ambulantních rehabilitací s komplexní rehabilitační péčí. V současné době poskytujeme rehabilitační péči v odbornostech Rehabilitační a fyzikální medicína a Fyzioterapie v těchto městech: Praha (Praha 4 - poliklinika Budějovická / Praha 9 - Prosek – Prosek Point), Brno (MOÚ Žlutý Kopec), Hodonín (poliklinika Horní Valy), Orlová (polyfunkční dům), Ostrava (polyfunkční dům) a Havířov (Dům zdraví – Karvinská / Široká).

Naše pobočky se zaměřují na léčbu poruch pohybové soustavy u široké škály diagnóz (neurologie, chirurgie, ortopedie, interna, gynekologie, pediatrie). Dále se specializujeme na léčbu lymfedému, léčbu funkční ženské sterility a inkontinence.

OK REHABILITACE s.r.o. klade důraz na individuální přístup a komunikaci s pacientem. K objednání terapie využíváme moderní informační systém (LAURYN – informační systém pro lázně a rehabilitace).

Pobočky OK REHABILITACE disponují moderními elektroterapeutickými přístroji např. pro magnetoterapii, kombinovanou terapii, elektrostimulaci, laserterapii, kryoterapii a přístrojovou lymfodrenáž.

OK Rehabilitace

Rehabilitace Ondruchová


Poskytujeme odborné ambulantní fyzioterapeutické služby, jsme nestátní zdravotnické zařízení.

Tým pracovníků, pod vedením MUDr. Ingrid Ondruchové BCST, provádí fyzioterapii a léčebnou rehabilitaci dospělých i dětí. Každému klientovi se věnujeme individuálně, dle odborného vyšetření stanovíme plán a postup léčby. Našim cílem je kvalitní a efektivně vedená terapie, s vizí časného návratu k pohybovým aktivitám a nebolestivému stavu.

SLUŽBY:

  • Rehabilitace
  • Vyšetření, ošetření lékařem
  • Rehabilitační techniky
  • Terapeutické metody
  • BTL Robotický laser
  • Poradce pro výživu a suplementaci
  • Fyzikální cévní terapie Bemer - Bemer partner pro ČR
Rehabilitace Ondruchová

Nerest


Zabýváme se diagnostikou, prevencí a léčbou funkčních poruch a bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš tým je tvořen lékaři v odbornostech rehabilitační a fyzikální medicína a neurologie a také vysoce kvalifikovanými fyzioterapeuty s vysokoškolským, a dalším prohlubujícím vzděláním, v oboru fyzioterapie. Provozujeme také ambulanci lymfologie se specializací na léčbu pacientů s lymfologickými obtížemi.

Díky kombinaci odborností a provázanosti na fyzioterapii naše zařízení nabízí komplexní péči centralizovanou na jedno místo.

Zdravotnické zařízení NEREST s.r.o. je moderní zdravotnické zařízení poskytující komplexní odbornou péči v oboru rehabilitační a fyzikální medicína, neurologie a fyzioterapie. Zdravotnické zařízení je zaměřeno na poskytování zdravotních služeb celostním přístupem s využitím moderních medicínských postupů s přidanou hodnotou proklientského přístupu.

Nerest

Arcada – neurorehabilitační centrum


ARCADA NeuroMedical je moderní neurorehabilitační centrum.

K intenzivní neurorehabilitaci využíváme jako jediní v České republice nejmodernější světové koncepty INFS-TheraSuit, oblečkový systém TheraTogs, M.A.C. Integrated, C.I.M. Therapy, hyperbarickou komoru, oxygenoterapii, robotickou rehabiltaci, kraniosakrální terapii a další .

Uvedené koncepty jsou určené celému spektru klientů s neurologickým onemocněním, PAS, ADHD, ADD a dalším.

ARCADA NeuroMedical Center využívá komplexní a vysoce specializované rehabilitační programy, určené celému spektru klientů s neurologickým onemocněním a terapeuté mají k dispozici nejmodernější vybavení z celého světa.

Záleží nám na tom, aby se o naše klienty starali odborníci s bohatými zkušenostmi ve svém oboru, proto náš zkušený tým fyzioterapeutů, ergoterapeutů, kranioterapeutů a dalších odborníků je vysokou garancí komplexního, vysoce specializovaného přístupu k léčebné rehabilitaci.

Arcada – neurorehabilitační centrum